Teknolojiler:concept Ürünlerimizde tasarımdan üretime kadar en son teknolojileri (bilgisayar destek tasarım teknolojisi) kullanırız, fabrikada kullandığımız modern makineler üretim sürecine hâkim olmamızı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanabilir makineler sunmamızı sağlar.

Üstünkarlı da kullanılan teknoloji müşterilerimize bir makineden daha fazlasını (bir hizmet\servis) sunmamızı sağlar. En yüksek verimi elde etmek için müşterilerimize; gerekli denetimleri gerçekleştirerek, makinelerin teknik özellikleri kapsamında öneriler sunarak ve projelerinin üzerinde simülasyonlar yaparak hizmet ederiz.

Yetkinlik\Beceri:

AR-GE bölümümüz ve mühendislerimiz sayesinde fabrikamızda makinelerimizin tüm bileşenlerini üretiyoruz. Bununla birlikte kalite kontrol surecini etkili bir şekilde yönetiyor ve her ihtiyaca ve projeye uyarlanmış, sektördeki benzerlerinden çok üstün kalitede makine bileşenleri üretiyoruz.

  • Üretim sürecimiz ve ürünlerimiz ISO 9001 ve CE ile sertifikalandırılmıştır (Avrupa’nın kalitesini teminat veririz).
  • Tüm üretim süreçlerinin ustaca takibi sektörde rekabetçi ve cazip fiyatlar vermemizi ve kalite-fiyat uyumunda erişilemez bir yere gelmemizi sağlar.

sans-titre-1 Stratejimiz: Müşterilerimizin memnuniyeti şirketimizin temel ilkesidir. Her an hizmetinde olduğumuz müşterilerimizi kalite, verimlilik ve kullanışlılık bakımından tatmin etmek tek amacımızdır.

uzmanlik